Zpětná vazba zákazníků
* Povinná pole
| TIN | 304606 |
| Model | BelliSlimo Cloud 80 |
| Skutečný objem | 65 L |
| Výška | 1.053 m |
| Šířka | 0.490 m |
| Hloubka | 0.280 m |
| Jmenovitý výkon | 1200/2200 W |
| Montáž | Reverzibilní |
| Doba ohřevu Δt 45K (15 - 60°C) | 2:11 h:min |
| Ovládání přes internet | yes |
| Roční spotřeba elektřiny AEC | 1256 kWh |
| Energetická třída | B |
| Profil zatížení | M |
| V40 | 140/109 L |
| Tout of the box | 78 °C |
| MAX40 | 140/109 L |
* Povinná pole