* Povinná pole
Elektrický ohřívač vody s dvojitou nádrží na vodu se samostatnými suchými topnými tělesy, štíhlou siluetou o hloubce 28 cm, Wi-Fi připojením a oboustrannou instalací.
OVLÁDÁNÍ PŘES INTERNET:
• Snadná instalace a připojení ohřívače vody k aplikaci MyTESY
• Snadné ovládání ohřívače vody kdekoli a kdykoli
• Přístup k ohřívači vody a jeho sledování v reálném čase
• Řízení spotřeby energie pomocí kalkulačky energie
SUCHÉ TOPNÉ TĚLESO
DVOJITÁ NÁDRŽ: Dvě nádrže na vodu se samostatnými topnými tělesy
REŽIM PRÁCE NA POTŘEBU: BelliSlimo Dry myslí za vás a sám vypočítává čas potřebný k ohřevu vody přesně včas
ENERGETICKY ÚSPORNÝ: V nejvyšší možné míře ve své řadě - energetická třída B
OBOROVÝ: Lze montovat svisle i vodorovně
ECO SMART REŽIM: Samoučení a samospráva
RYCHLÁ PRVNÍ SPRCHA
REŽIM DOVOLENÁ
ZPĚTNÉ POČÍTADLO: Odpočítává, dokud elektrické ohřívače vody nedosáhnou požadované teploty
Objem 80 l
| TIN | 304607 |
| Model | BelliSlimo Cloud Dry 80 |
| Skutečný objem | 65 L |
| Výška | 1.053 m |
| Šířka | 0.490 m |
| Hloubka | 0.280 m |
| Jmenovitý výkon | 1200/2400 W |
| Doba ohřevu Δt 45K (15 - 60°C) | 2:07 h:min |
| Ovládání přes internet | yes |
| Roční spotřeba elektřiny AEC | 1272 kWh |
| Energetická třída | B |
| V40 | 140/105 L |
| Tout of the box | 80 °C |
| MAX40 | 140/105 L |