* Povinná pole
INOVATIVNÍ A PRAKTICKÉ FUNKCE
OCHRANA PŘED VODNÍM KAMENEM A TICHÝ PROVOZ zajištěny 2 duálními suchými topnými tělesy
SNADNÝ A INTUITIVNÍ dotykový ovládací panel
VYTVOŘENO PRO ÚSPORU PROSTORU s elegantní plochou štíhlou siluetou
OBOUSTRANNÉ: lze instalovat svisle i vodorovně
ÚSPORA ENERGIE VLASTNOSTI
ÚSPORY ELEKTŘINY AŽ 18 % týdně díky samoučícímu se režimu ECO SMART
BEZPEČNOSTNÍ A DLOUHÁ ŽIVOTNOST VÝROBKU
VYSOKÁ SPOLEHLIVOST A BEZPEČNOST procesu ohřevu díky přesnému KAPILÁRNÍMU TERMOSTATU
SPOLEHLIVÁ OCHRANA PROTI KOROZI díky smaltovanému povlaku nádrže na vodu CRYSTALTECH
DELŠÍ ŽIVOTNOST vodní nádrže zajištěna hořčíkovou anodou
ODOLNOST PROTI VYSOKÝM TEPLOTÁM A TLAKŮM s nerezovou trubkou pro horkou vodu
ODOLNÉ SPOJENÍ mezi okraji válce pomocí PLAZMOVÉHO SVAŘOVÁNÍ
HYGIENICKÝ CERTIFIKÁT
PŘETLAKOVÝ VENTIL zabraňuje nadměrnému hromadění tlaku
PŘETLAKOVÝ VENTIL zabraňuje nadměrnému hromadění tlaku
#000000;">OCHRANA PROTI ZAMRZNUTÍ
SYSTÉM AUTODIAGNOSTIKY pomáhá identifikovat potenciální problémy se zařízením
| TIN | 306086 |
| Rozsah | 50 |
| Model | BelliSlimo Lite Dry 50 |
| Skutečný objem | 40 L |
| Výška | 0.704 m |
| Šířka | 0.490 m |
| Hloubka | 0.280 m |
| Jmenovitý výkon | 1200/1200 W |
| Montáž | Reverzibilní |
| Doba ohřevu Δt 45K (15 - 60°C) | 1:44 h:min |
| Roční spotřeba elektřiny AEC | 1316 kWh |
| Energetická třída | B |
| Profil zatížení | M |
| V40 | 83/66 L |
| Tout of the box | 80/80 °C |
| MAX40 | 83/66 L |