Zpětná vazba zákazníků
* Povinná pole
| TIN | 305311 |
| Model | BiLight 100 H |
| Skutečný objem | 100 L |
| Výška | 0.440 m |
| Šířka | 0.995 m |
| Hloubka | 0.467 m |
| Jmenovitý výkon | 2000 W |
| Doba ohřevu Δt 45K (15 - 60°C) | 2:36 h:min |
| Roční spotřeba elektřiny AEC | 2770 kWh |
| Energetická třída | C |
| Průměr | 440 mm |
| Profil zatížení | L |
| V40 | 138 L |
| Tout of the box | 60 °C |
| MAX40 | 177 L |
* Povinná pole