Zpětná vazba zákazníků
* Povinná pole
| TIN | 305315 |
| Rozsah | 80 L |
| Model | BiLight 80 H |
| Skutečný objem | 82 L |
| Výška | 0.440 m |
| Šířka | 0.855 m |
| Hloubka | 0.467 m |
| Jmenovitý výkon | 2000 W |
| Doba ohřevu Δt 45K (15 - 60°C) | 2:08 h:min |
| Roční spotřeba elektřiny AEC | 1422 kWh |
| Energetická třída | C |
| Průměr | 440 mm |
| Profil zatížení | M |
| V40 | 111 L |
| Tout of the box | 60 °C |
| MAX40 | 146 L |
* Povinná pole