Zpětná vazba zákazníků
* Povinná pole
| TIN | 305476 |
| Rozsah | 30 |
| Model | Bilight Slim 30 H |
| Skutečný objem | 30 L |
| Výška | 0.353 m |
| Šířka | 0.566 m |
| Hloubka | 0.380 m |
| Jmenovitý výkon | 1500 W |
| Doba ohřevu Δt 45K (15 - 60°C) | 1:02 h:min |
| Roční spotřeba elektřiny AEC | 577 kWh |
| Energetická třída | C |
| Průměr | 353 mm |
| Profil zatížení | S |
| V40 | 30 L |
| Tout of the box | 60 °C |
| MAX40 | 36 L |
* Povinná pole