Vyrovnávací nádrže malé kapacity pro systémy tepelných čerpadel
VB 1.2 3038 D02 P1
| TIN | 306162 |
| Rozsah | 30 |
| Net Výška | 12 kg |
| Izolace | 34 mm |
| Tepelné ztráty ∆T 45K | 32.1 W |
| Energetická třída | B |
| Maximální provozní teplota | 95 °C |
| Jmenovitý tlak nádrže na vodu | 6 bar |
| Průměr | 386 mm |
| Thermo pocket | yes |
| Izolace | 50 mm rigid PU |
| Počet vstupů | 2 pieces |
| Počet prodejen | 2 pieces |
* Povinná pole