Vyrovnávací nádrže malé kapacity pro systémy tepelných čerpadel
VB 1.2 5038 D02 P1
| TIN | 306163 |
| Rozsah | 48 |
| Net Výška | 17 kg |
| Izolace | 34 mm |
| Tepelné ztráty ∆T 45K | 49.6 W |
| Energetická třída | C |
| Maximální provozní teplota | 95 °C |
| Jmenovitý tlak výměníku tepla | 6 bar |
| Průměr | 386 mm |
| Thermo pocket | yes |
| Izolace | 50 mm rigid PU |
| Počet vstupů | 2 pieces |
| Počet prodejen | 2 pieces |
* Povinná pole