Vyrovnávací nádrže pro topné systémy bez výměníků tepla
V 500 75 F42 P4
| TIN | 300636 |
| Rozsah | 497 |
| Net Výška | 81.2 kg |
| Izolace | 50 mm |
| Tepelné ztráty ∆T 45K | 95 W |
| Energetická třída | C |
| Maximální provozní teplota | 95 °C |
| Jmenovitý tlak nádrže na vodu | 3 bar |
| Průměr | 750 mm |
* Povinná pole