Vyrovnávací nádrže pro topné systémy bez výměníků tepla
V 800 99 P4
| TIN | 306404 |
| Rozsah | 805 |
| Net Výška | 124 kg |
| Izolace | 100 mm |
| Tepelné ztráty ∆T 45K | 128 W |
| Energetická třída | C |
| Maximální provozní teplota | 95 °C |
| Jmenovitý tlak nádrže na vodu | 3 bar |
| Průměr | 990 mm |
* Povinná pole