Vyrovnávací nádrže pro topné systémy s jedním výměníkem tepla
V 12 S 1500 120 P5
| TIN | 303887 |
| Rozsah | 1439 |
| Net Výška | 339 kg |
| Izolace | 100 mm |
| Povrch tepelného výměníku S1 | 3.47 m² |
| Kapacita výměníku tepla S1 | 31.4 L |
| Tepelné ztráty ∆T 45K | 158 W |
| Energetická třída | C |
| Maximální provozní teplota | 95 °C |
| Maximální provozní teplota výměníku tepla | 110 °C |
| Jmenovitý tlak výměníku tepla | 8 bar |
| Průměr | 1200 mm |
* Povinná pole