Zásobníky teplé užitkové vody s jedním dvojitým vysoce výkonným výměníkem tepla
EV 2x10 S 160 60 HP
| TIN | 304703 |
| Rozsah | 149 |
| Net Výška | 65 kg |
| Izolace | 50 mm |
| Povrch tepelného výměníku S1 | 1.7 m² |
| Kapacita výměníku tepla S1 | 11 L |
| Tepelné ztráty ∆T 45K | 1.2 W |
| Energetická třída | B |
| Maximální provozní teplota | 95 °C |
| Maximální provozní teplota výměníku tepla | 110 °C |
| Jmenovitý tlak nádrže na vodu | 8 bar |
| Jmenovitý tlak výměníku tepla | 6 bar |
| Průměr | 600 mm |
* Povinná pole