Zásobníky teplé užitkové vody se dvěma dvojitými vysoce výkonnými výměníky tepla
EV 2x6 2x13 S2 500 75 HP
| TIN | 305249 |
| Rozsah | 459 |
| Net Výška | 183 kg |
| Izolace | 50 mm |
| Povrch tepelného výměníku S1 | 1.55 m² |
| Povrch výměníku tepla S2 | 3.45 m² |
| Kapacita výměníku tepla S1 | 9.30 L |
| Kapacita výměníku tepla S2 | 21.00 L |
| Tepelné ztráty ∆T 45K | 95 W |
| Energetická třída | C |
| Maximální provozní teplota | 95 °C |
| Maximální provozní teplota výměníku tepla | 110 °C |
| Jmenovitý tlak nádrže na vodu | 8 bar |
| Jmenovitý tlak výměníku tepla | 6 bar |
| Průměr | 750 mm |
* Povinná pole