HeatЕco with a mechanical thermoregulator (CN 03)
CN03 100 MIS F
| TIN | 304815 |
| Net Výška | 3.88 kg |
| Maximální výkon | 1000 W |
| Thermo regulator | mechanical |
| For room up to | 20-30 m³ |
| Vytápěná plocha | 8-12 m² |
| Výška | 0.45 m |
| Délka | 0.56 m |
| Hloubka | 0.09 m |
* Povinná pole