HeatЕco with a mechanical thermoregulator (CN 03)
CN03 150 MIS F
| TIN | 304816 |
| Net Výška | 4.26 kg |
| Maximální výkon | 1500 W |
| Thermo regulator | mechanical |
| For room up to | 30-45 m³ |
| Vytápěná plocha | 12-18 m² |
| Výška | 0.45 m |
| Délka | 0.63 m |
| Hloubka | 0.09 m |
* Povinná pole