HeatЕco with a mechanical thermoregulator (CN 03)
CN03 200 MIS F
| TIN | 304817 |
| Net Výška | 5.48 kg |
| Maximální výkon | 2000 W |
| Thermo regulator | mechanical |
| For room up to | 40-60 m³ |
| Vytápěná plocha | 16-24 m² |
| Výška | 0.45 m |
| Délka | 0.83 m |
| Hloubka | 0.09 m |
* Povinná pole