HeatЕco with a mechanical thermoregulator (CN 03)
CN03 250 MIS F
| TIN | 304818 |
| Net Výška | 6.46 kg |
| Maximální výkon | 2500 W |
| Thermo regulator | mechanical |
| For room up to | 50-70 m³ |
| Vytápěná plocha | 20-28 m² |
| Výška | 0.45 m |
| Délka | 1.00 m |
| Hloubka | 0.09 m |
* Povinná pole